استارتاپ نوبت‌دهی زاک‌‌داک به شما اجازه می‌دهد پزشکانی را که در همسایگی شما قرار دارند شناسایی و قرار ملاقات با پزشکتان را با تلفن همراه رزرو کنید. زاک‌داک برای تمام بیماران رایگان و در سراسر آمریکا از طریق وبسایت و اپلیکیشن آیفون و اندروید قابل استفاده است.

خدمات و ارزش پیشنهادی

زاک‌داک برای رفع مشکلات بیماران طراحی شده‌است. هر ماه، میلیون‌ها بیمار از خدمات زاک‌داک برای پیدا‌کردن پزشکان اطرافشان، گرفتن بهترین تصمیم بر اساس بررسی‌های تأییدشده، رزرو فوری قرار ملاقات به صورت رایگان، شنیدن نظرات سایر بیماران، یادآوری برای قرار‌های ملاقات، چک‌آپ و غیره استفاده می‌کنند. شما می‌توانید فرم‌های اداری مورد نیاز را تنها برای یک‌بار پر کنید و برای همیشه آن‌ها را ذخیره کنید.

مزیت رقابتی زاک‌داک برای بیماران موتور جستجوی آن است. جستجوگر زاک‌داک، این امکان را به شما می‌دهد تا بر اساس شهر، بیمه درمانی، نام پزشک، وضعیت و اقدام پزشکی مورد نظرتان، اطلاعات دلخواهتان را جست‌وجو کرده و با توجه به آنها قرار ملاقات مطلوب خود را ترتیب دهید.

تاریخچه

اولیوِر خَراز، از بنیان‌گذران زاک‌داک بیان می‌کند که: «هنگام شروع، پس از اطلاع‌رسانی در تمام مجلات، حتی یک بیمار هم نداشتیم. در تمام ماه اول، تنها ۵ قرار ملاقات ترتیب داده‌شد که ۳ مورد آن کارآفرینانی بودند که تلاش می‌کردند سر از کار ما در بیاورند و تنها ۲ مورد، بیمار واقعی بودند. تجربه‌ی وحشتناکی بود.»

امروز، بیش از ۶ میلیون بیمار، به صورت ماهیانه از زاک‌داک استفاده می‌کنند و این پلتفرم دارای بیش از ۱۸۰۰ پروسیجر پزشکی در ۵۰ تخصص مختلف است.

فرهنگ سازمانی

مهم‌ترین موضوعی که مزیت رقابتی زاک‌داک را به خوبی منعکس می‌کند،‌ فرهنگ سازمانی آن است. آنها بر این باور‌اند که مردم، همیشه باید در اولویت باشند.

راز موفقیت زاک‌داک، توجه ویژه‌ به ارزش‌های خاص است. در این شرکت، اولویت همیشه با بیماران است اما در عین حال، برای جذب کارکنانی فوق‌العاده، تلاش می‌کنند. زاک‌داک همچنین کارکنان خود را به صحبت کردن، تلاش سخت و لذت بردن در حین کار تشویق می‌کند. کارکردن در زاک‌داک ممکن است سخت باشد اما فراهم کردن محیط کاری شاد و سرزنده، کاربرد هر دلار را حداکثر می‌کند. هر یک دلار مهم است! باید هوشمندانه از آن استفاده شود.

سرمایه‌گذاری

استارتاپ نوبت‌دهی زاک‌داک که در سال ۲۰۰۷ پایه‌گذاری شد، هم‌اکنون از بزرگ‌ترین استارتاپ‌های نیویورک است. زاک‌داک در سری A، موفق به جذب ۳ میلیون دلار سرمایه شده‌ و این رقم را در سری D، به ۱۳۰ میلیون دلار رسانده‌است. در مجموع، زاک‌داک تا به امروز ۲۲۳ میلیون دلار سرمایه در ۴ دور جذب کرده‌است.

وبسایت

www.zocdoc.com

نگارنده: فاطمه کریمخان